Zawieranie umów statutowych, przez młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich z dotacji 2013 roku

włącz . Opublikowano w Aktualności

Uprzejmie informujemy, że są dostępne w zakładce "pliki do pobrania" niezbędne formularze potrzebne do uruchomienia przyznanych środków finansowych na realizację prac statutowych, zadań realizowanych przez młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich z dotacji 2013 r.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na §2 ust. 5 zawarty w umowach stanowiący, że "Zapotrzebowanie na dostawy i usługi" na zakup aparatury i sprzętu, Wykonawca składa wraz z "kalkulacją wstępną", o której mowa w § 1 ust. 5 pkt 1. Oznacza to, że w przypadku planowania zakupu aparatury i sprzętu, wraz z wypełnionymi i podpisanymi dokumentami należy złożyć stosowne zapotrzebowanie na zakup sprzętu.

W przypadku korekty kalkulacji wstępnej, należy również takie zapotrzebowanie na zakup sprzętu dołączyć.

Przypominamy, że jeżeli realizowana praca wymaga zgody właściwej komisji etycznej, należy taką zgodę  (kopię w 1 egz.) dołączyć.

Umowę, kalkulację, harmonogram należy przygotować w 3 egz., natomiast załącznik Nr 2 do Instrukcji zapobiegania i przeciwdziałania zjawiskom korupcyjnym w SUM w 1 egz.

Podpisane i dokładnie wypełnione dokumenty należy składać lub wysyłać do Działu ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej, ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice, pok. nr 514.

Wnioski o finansowanie prac statutowych w 2014 roku

włącz . Opublikowano w Aktualności

pismo przewodnie Prorektora ds. Nauki

wniosek o finansowanie pracy statutowej w 2014 roku

Wnioski należy składać w terminie do 15 czerwca br. w 1 egz. do właściwych komisji wydziałowych. W przypadku wniosków o finansowanie prac statutowych, prosimy o wysłanie również w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W treści wiadomości prosimy o podanie nazwy jednostki organizacyjnej.

Przewodniki MNiSW dla młodych naukowców i studentów

włącz . Opublikowano w frontpage

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
opracowało przewodniki po stypendiach, konkursach i programach  ogłaszanych
przez MNiSW. Przewodniki adresowane do studentów i młodych  naukowców
są dostępne na stronie internetowej MNiSW.
 
 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker