Szanowni Państwo,

Jarosiński Łukasz włącz . Opublikowano w Inne kategorie

Niniejsza oferta usług badawczych i specjalistycznych oraz wysokospecjalistycznych usług diagnostycznych, świadczonych przez Jednostki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przedstawia szeroki wachlarz propozycji współpracy w zakresie wykonywania m.in. badań diagnostycznych, sporządzania opinii oraz ekspertyz, a także prowadzenia szkoleń i kursów.

Wykonawcami usług świadczonych przez Uczelnie jest profesjonalna kadra naukowo- dydaktyczna, w tym wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz eksperci i przedstawiciele swoich dziedzin, wielokrotnie wyróżniani za osiągnięcia naukowe zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Ponadto Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym i aparaturowym.

Odbiorcami naszych usług są m.in. podmioty lecznicze, organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości, zakłady karne oraz inne podmioty gospodarcze i klienci indywidualni.

Wszystkie usługi wykonywane są na podstawie zawartych z kontrahentami umów lub przyjętych zleceń zgodnie z obowiązującym w Jednostce cennikiem.

Istnieje również możliwość realizacji usług przez Jednostki SUM nie prowadzące bieżącej działalności diagnostyczno- usługowej. W takich przypadkach każda z usług kalkulowana jest indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Liczymy, że wzbudzi ona Państwa zainteresowanie i przyczyni się do nawiązania współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

Obsługa administracyjna:

mgr Ewa Szczubiał