Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim na debatę w ramach cyklu Forum Myśli Strategicznej pt. „Zdrowie-jaki model polityki zdrowotnej po pandemii?”, która odbędzie się 23 czerwca 2021 r. o godz. 11:30 – 14:00 w trybie zdalnym na platformie Zoom.

Wydarzenie jest realizowane wraz z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. W debacie udział wezmą:

prof. dr hab. Stanisława Golinowska (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Pracy i Spraw Socjalnych)

– prof. dr hab. Katarzyna Kolasa (Akademia Leona Koźmińskiego)

– prof. dr hab. Ewelina Nojszewska (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)

– prof. dr hab. Barbara Więckowska (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)

– prof. dr hab. Włodzimierz Włodarczyk (Uniwersytet Jagielloński)

Dyskusję poprowadzi natomiast prof. dr hab. Julian Auleytner – Rektor Senior Uczelni Korczaka, Prezes Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim.

Uczestnictwo w debacie jest bezpłatne i można do niej dołączyć bezpośrednio poprzez link:

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu.