Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w naukowej sesji posterowej pt.: „Fizykochemiczne aspekty tworzenia stabilnych form kosmetyków”, która odbędzie się w ramach Targów HPCI Central and Eastern Europe 21-22 września 2022 roku.

Zapraszamy środowiska naukowe, studentów, absolwentów szkół wyższych i innych zainteresowanych do zaprezentowania najnowszych badań oraz nowatorskich rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju branży kosmetycznej. Forma sesji posterowej umożliwia w syntetycznej i twórczej formie plakatu przedstawienie najnowszych doniesień branżowych.

Partnerzy naukowej sesji posterowej przygotowali dla laureatów nagrody:

• publikacja zwycięskiego posteru w SOFW Journal,
  • publikacja zwycięskiego posteru na portalu dwumiesięcznika „Chemia i Biznes”,
  • dla zdobywców 3 pierwszych miejsc 3 roczne prenumeraty czasopisma „CiB Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”,
  • dla zdobywców 3 pierwszych miejsc vouchery na półroczną prenumeratę czasopisma „Kosmetologia Estetyczna
  • dla Zwycięzcy roczna prenumerata kwartalnika Biotechnologia,
  • dla Zwycięzcy publikacja posteru na łamach „Kosmetologii Estetycznej
  • publikacja artykułu napisanego przez Twórcę zwycięskiego posteru w oparciu o poster w kwartalniku- pl,
  • dla Zwycięzcy członkostwo w Polskim Towarzystwie Chemików Kosmetologów i zwolnienie z opłat członkowskich na okres roku.

Szczegóły wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym z którym mogą
się Państwo zapoznać, znajduje się pod adresem   https://wsiiz.pl/o-uczelni/sesja-posterowa-hpci sja posterowa HPCI (wsiiz.pl)

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.