VIII Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP (hybrydowo)

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w VIII Ogólnopolskim Sympozjum Biomedycznym ESKULAP, które odbędzie się w formie stacjonarnej oraz on-line w dniach 4-5 grudnia 2021 roku w Lublinie z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Podczas spotkania będą poruszane tematy obejmujące szeroki zakres branży medycznej i nauk pokrewnych.

Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz pasjonatów wymienionych obszarów nauki oraz stanowi okazję do przedstawienia interesujących zagadnień uzyskanych w ramach realizacji własnych badań naukowych, prac dyplomowych, doktorskich czy prac przeglądowych, w tym także opublikowania swoich prac naukowych w formie rozdziału w monografii naukowej.

Tegoroczna edycja Sympozjum kładzie szczególny nacisk na następujące kwestie:

• choroby nowotworowe;
  •  biocybernetyka w medycynie;
  • choroby cywilizacyjne;
  • inżynieria biomedyczna;
  • innowacyjne metody leczenia (terapie genowe, komórki macierzyste i inne);
  • ekonomia i finanse projektów medycznych/placówek medycznych/firm branżowych;
  • regulacje prawne zagadnień etycznych związanych z biomedycyną.

Ostatnia tura rejestracji do udziału w Sympozjum trwa do 18.11.2021 r. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników wynosi 329 zł brutto. W ramach powyższych opłat uczestnik otrzymuje możliwość m.in. udziału w Sympozjum oraz wygłoszenia jednej pracy, natomiast za każde kolejne wystąpienie obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50% wniesionej kwoty konferencyjnej.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: www.sympozjum-eskulap.pl , gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat sympozjum.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.