Konferencja „ Sztuczna Inteligencja w medycynie”

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w Konferencji „Sztuczna Inteligencja w medycynie” , które odbędzie się w formie hybrydowej w dniu 30 listopada 2021 roku, z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego realizowanej przez Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza. Podczas spotkania zaprezentowany zostanie aktualny stan wdrażania projektu „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I etap” oraz dobra praktyka .realizowana w ramach powyższego projektu,a ponadto przedstawione zostaną najciekawsze rozwiązania wprowadzane obecnie do sektora medycznego w kraju i na świecie.

Wydarzenie jest dedykowane dla przedstawicieli zawodów medycznych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować do dnia 26.11.2021 r. poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: http://www.ekip.kujawsko-pomorskie.pl/  gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat Konferencji.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.